A B Č F G H I J K L M P S Š V Z
na vrh
A

Alibegović Armin

doc. dr. sci., dr. med, specialist sodne medicine

Telefon: +386 1 543 7 211
E-pošta: armin.alibegovic@mf.uni-lj.si
na vrh
B

Bajuk Sabina

dipl. inž. lab. biomed.

Telefon: +386 1 543 7 217

Balažic Jože

dr.sc, dr. med., specialist sodne medicine, redni prof.

Telefon: +386 1 543 72 01
E-pošta: joze.balazic@mf.uni-lj.si

Balažic Olga

univ.dipl. org.

Telefon: +386 1 543 72 39
E-pošta: olga.balazic@mf.uni-lj.si

Belc Metka

laborant

Telefon: +3865437213

Blatnik Cirilka

administratorka v sprejemni pisarni, kurirka; ekonomski tehnik

Telefon: +386 1 543 72 22
na vrh
Č

Čakš Golec Tina

dr. med., asist., specialistka patologije, specializantka sodne medicine

Telefon: +386 1 543 72 20
E-pošta: tina.caksgolec@mf.uni-lj.si

Čolnik Monika

dr. med., specialistka sodne medicine

Telefon: +386 1 543 72 07
E-pošta: monika.colnik@mf.uni-lj.si
na vrh
F

Fister Andrej

univ.dipl.kem.

Telefon: +386 1 543 7 210
E-pošta: andrej.fister@mf.uni-lj.si
na vrh
G

Gornjak-Pogorelc Barbara

univ.dipl.biol., mag.

Telefon: +386 1 543 72 37
E-pošta: barbara.gornjak-pogorelc@mf.uni-lj.si

Grof Andrea

inž. lab. biomed.

Telefon: +386 1 543 72 14
E-pošta: andrea.grof@mf.uni-lj.si
na vrh
H

Haring Gregor

dr. med., specialist sodne medicine, asistent

Telefon: +386 1 543 72 03
E-pošta: gregor.haring@mf.uni-lj.si

Homovec Andreja

laborant

Telefon: +386 1 543 72 14
na vrh
I

Ilić Katica

vzdrževalka opreme

Telefon: +386 1 543 72 40

Inkret Jezerka

dr.med., asistent, specializantka sodne medicine

Telefon: +386 1 543 7 206
E-pošta: jezerka.ajdic@mf.uni-lj.si
na vrh
J

Jerman Marija

ref. s srednjo izobrazbo

Telefon: +386 1 543 72 09

Jurca Turk Mojca

ref. s srednjo izobrazbo

Telefon: +386 1 543 72 09
na vrh
K

Koželj Gordana

univ. dipl. kem., dr. sci.

Telefon: +386 1 543 72 19
E-pošta: gordana.kozelj@mf.uni-lj.si

Kozic Vanja

vzdrževalka opreme

Telefon: +386 1 543 72 10

Kralj Eduard

dr. med., dr. sci., specialist sodne medicine in patologije

Telefon: +386 1 543 72 34
E-pošta: eduard.kralj@mf.uni-lj.si

Kuštrin Samba Alenka

mag. farm.

Telefon: +386 1 543 72 04
E-pošta: alenka.kustrin-samba@mf.uni-lj.si
na vrh
L

Lah Antonela

dipl. ing. lab. med.

Telefon: +386 1 543 72 32
na vrh
M

Maršič Gorazd

obd. pomočnik

Telefon: +386 1 543 72 22

Mervic Martin

dr. med, specializant sodne medicine

Telefon: +386 1 543 72 18
E-pošta: martin.mervic@mf.uni-lj.si

Muc Marjeta

laborant

Telefon: +386 1 543 72 13
na vrh
P

Pajk Danica

poslovna sekretarka

Telefon: 01 543 72 00
E-pošta: tajnistvo.ism@mf.uni-lj.si

Pavlović Jelena

vzdrževalka opreme

Telefon: +386 1 543 72 40

Podgoršek Katarina

tehniška sodelavka, fotografinja

Telefon: +386 1 543 7 230
E-pošta: ism.foto@mf.uni-lj.si

Pompe Petri

poslovna sekretarka

Telefon: +386 1 543 72 31
E-pošta: petri.pompe@mf.uni-lj.si
na vrh
S

Saje Stane

obd. pomočnik

Telefon: +386 1 543 72 22
na vrh
Š

Štefanič Borut

dr. med., specialist sodne medicine

Telefon: +386 1 543 72 05
E-pošta: borut.stefanic@mf.uni-lj.si
na vrh
V

VENCELBERGER Nejc

obd. pomočnik

Telefon: 01/ 5437 222

Vodopivec Mohorčič Katja

inž. kem. teh.

Telefon: +386 1 543 72 14
na vrh
Z

Zagorc Andreja

tajnica katedre ISM

Telefon: +386 1 543 72 02
E-pošta: andreja.zagorc@mf.uni-lj.si

Zupanc Tomaž

dr.sc.dr.med., doc., specialist sodne medicine

Telefon: +386 1 543 72 35
E-pošta: tomaz.zupanc@mf.uni-lj.si

Zupanič Pajnič Irena

univ.dipl. biol., asist. dr. višja znanstvena sodelavka

Telefon: +386 1 543 72 15
E-pošta: irena.zupanic@mf.uni-lj.si
Domov Kazalo